Letní pecky poznej všecky

V pondělí  4. listopadu 2013 byly předány  ceny výhercům v letní turistické soutěži. Tvrz Orlice věnovala druhou cenu - pobyt v hotelu tvrze Orlice.

Pardubice – Z kabiny historického dvouplošníku si bude moci prohlédnout Pardubický kraj Petra Fuňková z Pardubic. Zvítězila totiž v druhém ročníku soutěže Letní pecky, poznej všecky, kterou vyhlásil Pardubický kraj společně s Destinační společností Východní Čechy. Není sama, kdo se raduje z výhry. Vítěz doprovodné soutěže Ondřej Plíva se procestoval všemi 22 soutěžními místy ke zbrusu novému tabletu.
Vandrovalo 19 tisíc lidí.

„Vandrovní knížky si letos vyzvedlo dokonce 19 tisíc lidí, což je o čtvrtinu více než loni. Několik stovek lidí se zapojilo také do druhé soutěže, ve které se místo sbírání razítek odpovídalo na záludné otázky pomocí chytrých telefonů,“ vyhodnotil odezvu René Živný. „Velkým překvapením byl právě vítěz této soutěže, kterému se podařilo navštívit všech 22 turistických cílů, vyfotit soutěžní QR kódy a správně odpovědět na všechny otázky. Vyhrál s ohromným náskokem, druhý v pořadí uspěl ve 14 destinacích,“ dodal René Živný.
Vítězové hlavních cen:
- Petra Fuňková, Pardubice – let historickým dvouplošníkem
- osef Michálek, Radčice – ubytování v hotelu Tvrz Orlice v Letohradu pro dvě osoby
- Lucie Velinská, Opočínek – projížďka v kočáru pro dvě osoby v hřebčíně Slatiňany

Vítěz soutěže Vyfoť kód & vyhraj tablet:
- Ondřej Plíva, Dolní Dobrouč

Další soutěžící získali rodinné vstupenky do Tvrzí Bouda a Hůrka, Vojenského muzea Králíky, Muzea v přírodě na Veselém Kopci, Betléma Hlinsko, Muzea obuvi a kamene ve Skutči, Berlovy vápenky v Závratci, Státního zámku Slatiňany, Východočeského muzea v Pardubicích nebo Afrického muzea v Holicích.

Podrobně na :
http://www.pardubickykraj.cz/aktuality/76184/letni-pecky-nalakaly-tisice...

Letní pecky poznej všecky